Zwiastun do nowego filmu twórców Ong Bak 0

Prachya Pinkaew stworzył nowy film akcji ze sztukami walki

Reżyser Ong Baka, który wyniósł Tony'ego Jaa do rangi światowej gwiazdy przyszykował nowy film akcji, lecz tym razem z kobietą w roli głównej. Obsadzono w tej roli debiutującą Nicharee Vismistananda, która wedle informacji miała dużo do czynienia z Muay Thai i innymi sztukami walki podczas swojego młodego życia.

Kliknij, by obejrzećKliknij, by obejrzeć

Fabuła w takich filmach jest akurat mało ważna i przeważnie brzmi, jak wyssana z palca. Dziewczyna mająca autyzm uczy się walczyć absorbując umiejętności podczas oglądania telewizji i patrząc jak walczą w pobliskiej szkole Muay Thai. Kiedy odnajduje w pamiętniku chorej matki listę dłużników, decyduje się iść zebrać długi. Jej wyprawa doprowadza ją do konfrontacji z grupami przestępczymi, a także z jej ojcem, członkiem japońskiej mafii.

Dla tych którzy sie zastanawiają, co przedstawia zwiastun krótki opis. Otóż po raz kolejny mamy imponującą choreografię, która jest istną ucztą dla oka. Jak zawsze w filmach tegoż reżysera za walki odpowiada człowiek oznaczony mianem Bruce Lee Tajlandii, którego uczniami są dwie największe gwiazdy kina tajskiego – Tony Jaa i Dan Chupong (znany także jako Chupong Changprung). Możemy też zobaczyć parę wypadków z planu, co daje nam świadomość, iż tak imponujące pojedynki nie są łatwe do nakręcenia.

Osobiście uwielbiam takie kino, a Tony Jaa okrzyknięty nowym królem tego kina jest dla mnie osobą, której każdy kolejny obraz robi na mnie piorunujące wrażenie. Jak ktoś widział Ong Baka, lub Tom Yum Goonga i lubi wspaniałą, akrobatyczną choreografię pokazująca piękno, realizm (czasem człowiek ma wrażenie, że oni naprawdę się biją) i zarazem brutalność sztuk walki, to zapraszam do oglądania

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…