Ostatnia podpowiedź, ostatnie zaproszenie!

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wortalem gier komputerowych gameTRANCE.pl. Zostało już tylko jedno podwójne zaproszenie, więc ciągle jest szansa na wygranie biletów na pokaz specjalny filmu Posejdon. Odsłaniamy całe zdjęcie.

Zostało jeszcze tylko jedno podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu Posejdon – 1 czerwca o godz. 18.30. Pokaz odbędzie się w warszawskim kinie Atlantic – ul. Chmielna 33 na dzień przed oficjalną premierą w Polsce! Wystarczy odgadnąć z jakiego filmu jest zdjęcie zamieszczony poniżej i jak najszybciej wysłać odpowiedź na adres – konkurs@fdb.pl. Każdy użytkownik może tylko raz wysłać zgłoszenie z odpowiedzią, dlatego proponujemy się dobrze zastanowić, bo kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Dzisiaj prezentujemy kolejny fragmenty zdjęcia. Podpowiedzi znajdziecie także w serwisie gameTRANCE.pl. Żeby wygrać zaproszenie wystarczy podać tytuł filmu. Kolejne podpowiedzi, być może już wkrótce. 5 pierwszych osób otrzyma zaproszenia na film Posejdon. Na razie otrzymaliśmy cztery poprawne odpowiedzi, więc zostało jeszcze jedno podwójne zaproszenie!

Pytanie konkursowe!

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@FDb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:

- odpowiedź,

- login na FDb.pl

- imię i nazwisko oraz adres na jaki mamy wysłać zaproszenia.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

6. Pięć pierwszych osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi oraz spełnią pozostałe wymagania regulaminu otrzymają podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu Posejdon 1 czerwca w kinie Atlantic – 1 czerwca o godz. 18.30.

7. Wyniki podamy 29.05.2006 po godzinie 10.00 na stronie głównej FDb.pl oraz gameTrance.pl.

8. Zaproszenia zostaną wysłane pocztą.

Konkurs organizowany jest wspólnie z wortalem gameTRANCE.pl

gameTRANCE.plgameTRANCE.pl