Ostatnia podpowiedź, ostatnie zaproszenie! 0

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wortalem gier komputerowych gameTRANCE.pl. Zostało już tylko jedno podwójne zaproszenie, więc ciągle jest szansa na wygranie biletów na pokaz specjalny filmu Posejdon. Odsłaniamy całe zdjęcie.

Zostało jeszcze tylko jedno podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu Posejdon – 1 czerwca o godz. 18.30. Pokaz odbędzie się w warszawskim kinie Atlantic – ul. Chmielna 33 na dzień przed oficjalną premierą w Polsce! Wystarczy odgadnąć z jakiego filmu jest zdjęcie zamieszczony poniżej i jak najszybciej wysłać odpowiedź na adres – konkurs@fdb.pl. Każdy użytkownik może tylko raz wysłać zgłoszenie z odpowiedzią, dlatego proponujemy się dobrze zastanowić, bo kolejne zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Dzisiaj prezentujemy kolejny fragmenty zdjęcia. Podpowiedzi znajdziecie także w serwisie gameTRANCE.pl. Żeby wygrać zaproszenie wystarczy podać tytuł filmu. Kolejne podpowiedzi, być może już wkrótce. 5 pierwszych osób otrzyma zaproszenia na film Posejdon. Na razie otrzymaliśmy cztery poprawne odpowiedzi, więc zostało jeszcze jedno podwójne zaproszenie!

Pytanie konkursowe!

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?Z jakiego filmu pochodzi to zdjęcie?

Proszę zapoznać się z regulaminem konkursu.

1. Odpowiedzi należy wysyłać na adres e-mailowy: konkurs@FDb.pl.

2. W zgłoszeniu należy podać:

- odpowiedź,

- login na FDb.pl

- imię i nazwisko oraz adres na jaki mamy wysłać zaproszenia.

Brak jednej z powyższych danych czyni zgłoszenie nieważnym.

3. Każdy użytkownik może wysłać tylko jedno zgłoszenie do udziału w konkursie. Kolejne zgłoszenie nie będą brane pod uwagę.

6. Pięć pierwszych osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi oraz spełnią pozostałe wymagania regulaminu otrzymają podwójne zaproszenie na pokaz specjalny filmu Posejdon 1 czerwca w kinie Atlantic – 1 czerwca o godz. 18.30.

7. Wyniki podamy 29.05.2006 po godzinie 10.00 na stronie głównej FDb.pl oraz gameTrance.pl.

8. Zaproszenia zostaną wysłane pocztą.

Konkurs organizowany jest wspólnie z wortalem gameTRANCE.pl

gameTRANCE.plgameTRANCE.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

ostronos

mam nadzieje ze bylem… bo przed chwila wlasnie ten film przegladalem i raczej sie nie pomylilem…pzdr6xx jakby nie bylo mam nadzieje ze to nie jedyny taki konkurs… peace :D

pietruch

Jeżeli byłeś 5 osobą to dostaniesz.

ostronos

czyli jeśli przed chwilą wysłałem dobrą odpowiedź to od razu dostaje zaproszenie… bez żadnego losowania?? LOL ;P

pietruch

To teraz napewno zgadną. Przecież to oczywiste. Mi wystarczyły tylko "ząbki" żeby zgadnąć co to za film. :D

podpowiem ze nie jest to Gnijaca Pannna Młoda – jak niektorzy pisali ;-) a zdjecie pochodzi z filmu ktory powstal na podstawie ksiazki i jest wieloczesciwoy chociaz nie jest to serial :-) na razie 3 osobom udalo sie zgadnac ;-)

Proszę czekać…