Trzecia część serialu 4400 w TVP1 0

Trzecia część serialu '4400' pojawi się wTVP1 17 stycznia ogodz. 20.20 – składa się ona z13 odcinków, aw każdy czwartek wJedynce wyemitowane zostaną dwa premierowe odcinki serialu.

Tytułowa liczba 4400 to grupa osób uprowadzonych wiele lat temu, które pewnego dnia wracają niezidentyfikowanym obiektem na Ziemię. Po powrocie nie pamiętają żadnych faktów z okresu ich nieobecności.Do zbadania tajemniczego zniknięcia ludzi zostaje powołana w USA specjalna grupa agentów federalnych. Po pewnym czasie okazuje się, że ofiary zniknięć zaczynają ujawniać niezwykłe zdolności, które wszystkich wprawiają w zdumienie. Część z nich ma dar telepatii, niektórzy telekinezy, a jeszcze inni jasnowidzenia. Agenci federalni obawiają się, że tajemnicze zdolności mogą być wykorzystane przez ofiary w nieodpowiedni sposób. Okazuje się, że grupa 4400 nie została uprowadzona przez kosmitów, ale przez ludzi z przyszłości, którzy ich odesłali na Ziemię, by zapobiegli nadchodzącej katastrofie.

Pomysłodawcą i głównym producentem serialu jest Scott Peters. W rolach głównych wystąpili: Joel Gretsch, Jacquelline McKenzie, Patrick Flieger, Conchita Campbell, Samanta Ferris oraz Chad Faust.

Pierwszy odcinek trzeciej serii The 4400: Unlocking The Secrets pojawi się w TVP1 17 stycznia o godz. 20.20 i przypomni najważniejsze wątki poprzednich części. Nowe losy bohaterów będzie można śledzić w TVP1 już tego samego wieczoru, w kolejnym odcinku o godz. 21.10.

wirtualnemedia.pl

Kadr z serialu 4400Kadr z serialu 4400

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

A ja tam go lubię :)

Tomassh

nudny i bezsensowny ten serial…

Proszę czekać…