Produkcja Justice League wstrzymana 1

Produkcja Justice League jest oficjalnie wstrzymana.

Głównymi powodami wstrzymania produkcji obrazu Millera są problemy ze scenariuszem, które wiążą się z trwającym nadal strajkiem scenarzystów, oraz nie posiadanie wymaganych ulg podatkowych od australijskiego rządu. Produkcja będzie musiała poczekać przynajmniej do czerwca, jednak jeśli strajk się przedłuży, to odbędzie sie ona znacznie później.

Liga Sprawiedliwości AmerykiLiga Sprawiedliwości Ameryki

W projekcie tym znajdą się najbardziej znani superbohaterzy ze stajni DC Comics, np. Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern. Do obsady zostali zaangażowani Armie Hammer, D.J. Cotrona, Adam Brody, Anton Yelchin, Common, Teresa Palmer oraz Megan Gale. Warner Bros. nie obawia się stracenia obsady, ponieważ granie znanych herosów w Justice League jest widziane jako wielkie osiągnięcie dające sławę.

Opóźnienie w produkcji Justice League niesie za to dobre nowiny dla Christophera Nolana i jego obrazu The Dark Knight, ponieważ postać Batmana przeznaczona dla Armie Hammera w produkcji George'a Millera nie będzie kolidować z tą, w którą wcielił się Christian Bale. Nolan już stawia opór w sprawie wyreżyserowania kolejnej części Batmana, jednak studio nie da za wygraną i będzie zabiegało o zgodę.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…