na fdb.pl od jakiegoś czasu, w miarę czasu i możliwości staram się weryfikować.

Kogo pragną brytyjscy homoseksualiści? 0

Zwycięzcami plebiscytu portalu gay-parship.co.uk zdominowali Daniel Craig i Keira Knightley

Mniejszości seksualne mają już swoje nagrody i plebiscyty od jakieś czasu. Tym razem to brytyjski portal gay-parship.co.uk zorganizował plebiscyt na najbardziej: pożądaną kobietę i pożądanego mężczyznę. Głosujące osoby są singlami

Niewinna Keira Knightley w filmie Duma i uprzedzenieNiewinna Keira Knightley w filmie Duma i uprzedzenie

Samotne lesbijki najchętniej umówiłyby się z Keira Knightley, która zdobyła 35% głosów. Aktorka gra w coraz większej ilości filmów, co w głównej mierze zawdzięcza roli w Piratach z Karaibów. Polecam odświeżenie sobie tego artykułu, który z pewnością przybliży Wam postać tej pięknej aktorki. Na drugim miejscu znalazła się Kate Winslet z wynikiem 26%, a brązowy medal według brytyjskich lesbijek należy się Rachel Weisz (13%). Tuż poza podium znalazły się: Helena Bonham Carter i Kate Beckinsale.

Geje najbardziej pożądają Daniela Craiga (31% głosów). Tego 40-letniego Brytyjczyka obecnie rozpoznajemy jako Agenta 007, a w ostatnim czasie w kinach mogliśmy oglądać w dwóch filmach, w których zagrał z Nicole Kidman – w Inwazjii oraz w Złotym kompasie. Drugie miejsce w plebiscycie zajął James McAvoy (19%), którego w obrazie Pokuta będziemy mogli zobaczyć w Polsce od 8 lutego. Trzecie miejsce przypadło Colinowi Farrelowi, który uzyskał 15% głosów (czyżby jeszcze echo po występie w Aleksandrze i Domu na krańcu świata?). Czwarte miejsce zajął Jude Law (13%) a piąte Ewan McGregor (12%).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…