Emilio Estevez i szaleńcy w bibliotece 0

Emilio Estevez zajmie się reżyserią dramatu zatytułowanego The Public.

Obraz będzie luźno inspirowany artykułem autorstwa Chipa Warda, opublikowanym na łamach Los Angeles Times.Ward, były bibliotekarz w Salt Lake City, zwrócił uwagę, jak za sprawą zmniejszenia środków przeznaczonych na opiekę socjalną biblioteki publiczne zmieniają się powoli w przytułki dla bezdomnych i psychicznie chorych.

Akcja filmu rozgrywać się będzie w Los Angeles podczas dwóch najchłodniejszych dni w roku. Kiedy miejska biblioteka wypełnia się szukającymi schronienia ludźmi, jej administracja nakazuje pozostawić drzwi szeroko otwarte. Jeden z pracowników odmawia posłuszeństwa i musi stawić czoła nowym mieszkańcom przybytku, spośród których wielu cierpi na zaburzenia umysłowe.

Estevez wyreżyseruje obraz według własnego scenariusza. Produkcją zajmą się Bobby Schwartz, Ross Dinerstein i Lisa Niedenthal. Zdjęcia rozpoczną się 26 marca w Los Angeles.

Ostatnie dzieło Emilio Esteveza to dramat Bobby z 2006 roku. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się między innymi Anthony Hopkins, Demi Moore, Sharon Stone i Elijah Wood.

megafon.pl

Kadr z filmu Bobby 2006Kadr z filmu Bobby 2006

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…