Piąty sezon Stargate: Atlantis 0

Produkcja piątego sezonu słynnego serialu rusza pod koniec lutego (mały spoiler)

Stacja SCIFI ogłosiła, że pod koniec miesiąca zacznie się produkcja piątego sezonu słynnego serialu. Chcą nakręcić 20 odcinków, w tym także będzie jubileuszowy 100 odcinek.

Ulubieniec fanów, Paul McGillion powróci w piątym sezonie do roli doktora Carsona Becketta. Amanda Tapping (Pułkownik Samantha Carter) pojawi się jako gość specjalny w paru odcinkach, tak samo jak gwiazda Stargate SG-1 Michael Shanks (Dr. Daniel Jackson).

Robert Picardo, który grał reprezentanta IOC Richarda Woolseya, dołączy do Atlantis w tym sezonie, jako, że Woolsey przejmuje dowodzenie nad ekspedycją Atlantydy. Drużyna dowodzona przez Shepparda (Joe Flanigan), w skład której wchodzą Dr. Rodney McKay (David Hewlett), Teyla (Rachel Luttrell), Ronon (Jason Momoa) i pani doktor Jennifer Keller (Jewel Staite), musi przyzwyczaić się do jego unikalnego stylu dowodzenia.

Piąty sezon kontynuuje wydarzenia z końca czwartego sezonie. Bohaterowie stracą przyjaciół, innych odnajdą. Stworzą nowe sojusze. Zostaną przedstawione też nowe rasy.

Stargate AtlantisStargate Atlantis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…