Wojny Klonów oficjalnie w kinach! 0

Oficjalna wiadomość mówi, że premiera kinowa zaplanowana jest na 15 sierpnia 2008 roku!

Oficjalna strona starwars.com potwierdziła, że premiera 100-minutowego filmu animowanego będącego pilotem serialu odbędzie się 15 sierpnia roku pańskiego 2008. Na jesień serial w postaci 30 minutowych odcinków będzie emitowany na stacjach Cartoon Network i TNT.

Oficjalna wiadomość brzmi następująco:

Produkowane przez Lucasfilm Animation, Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów zabierają widza na nową przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen, łącząc legendarny sposób opowiadania historii Lucasfilmu ze wspaniałą dla oka animacją. Wojny Klonów zadebiutują w kinach w Stanach Zjednoczonych 15 sierpnia, daty premier poza Stanami zostaną ogłoszone wkrótce.

Czułem, że pozostało wiele historii do opowiedzenia w świecie Gwiezdnych Wojen, powiedział George Lucas, producent wykonawczy Gwiezdnych Wojen: Wojen Klonów. Nie mogłem się doczekać, by zacząć opowiadać historię w animacji i w tym samym czasie popchnąć tę animację do przodu.

Kinowy debiut Gwiezdnych Wojen: Wojen Klonów jest tylko początkiem nowych przygód w świecie Gwiezdnych Wojen, które będą kontynuowane na jesień, kiedy długo oczekiwany serial będzie miał premierę na stacji Cartoon Network, a także emisje na stacji TNT. Szczegóły emisji poza Stanami Zjednoczonymi będą wkrótce ogłoszone. Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów pokazują nowe spojrzenie na galaktykę Gwiezdnych Wojen, wraz ze wspaniałą animacją komputerową. Każdego tygodnia widzowie będą świadkami emocjonujących 30-minutowych mini-filmów stworzonych przez utalentowanych artystów z Lucasfilm Animation.

Na liniach frontu intergalaktycznej walki dobra ze złem fani, młodzi i starzy, dołączą do ulubionych postaci, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także nowych jak padawanka Anakina, Ahsoka. Czarne charaktery dowodzone przez Dartha Sidiousa, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa, którzy chcą władać galaktyką. Stawka jest wysoka i los wszechświata Gwiezdnych Wojen leży w rękach śmiałych rycerzy Jedi. Ich wyczyny prowadzą do bitew pełnych akcji i nowych wątków wypełniających serial Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Dan Fellman, Prezes Warner Bros. Pictures President do spraw dystrybucji zagranicznej powiedział, To jest przełomowy projekt, pozwalający powrócić Gwiezdnym Wojnom na dużym ekran w kompletnie nowej formie, jednocześnie zaczynając nowy rozdział w niesamowitej, legendarnej sadze George’a Lucasa. Od razu stwierdziliśmy, że byłoby to niesamowite wydarzenie w kinach i jesteśmy podekscytowani dając to widzom.

Nic takiego nigdy nie było produkowanego dla telewizji, powiedział Stuart Snyder, Przewodniczący Turner Animation, Young Adults & Kids Media. Przez 30 lat, Gwiezdne Wojny były oglądane przez olbrzymią ilość fanów. Wojny Klonów na Cartoon Network będą dla wszystkich należących do tej rodziny. Jesteśmy podekscytowani ponownie pracując z Lucasfilmem, a także mogąc dać widzom tę niewiarygodną przygodę. Z każdą, nową co tygodniową opowieścią Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów będą kontynuować tradycję ekscytujących historii, powalających efektów wizualnych i niesamowitej muzyki, które były zawsze znakami firmowymi sagi Gwiezdnych Wojen.

Lucasfilm Animation, które ma siedzibę w Calif, w hrabstwie Marin, ze studiem w Singapurze, wyprodukowało ponad 30 nowych odcinków Gwiezdnych Wojen: Wojen Klonów, i produkcja trwa kolejnych jeszcze bardziej ekscytujących odcinków serii.

Miejmy nadzieję, że nie zapomną o Polsce i także nasi fani będą mogli wybrać się do kina. Oby, jak już będzie ustalona data premiery w naszym kraju, ktoś nie wpadł na pomysł dubbingowania tego filmu animowanego. Nie wiem, czy się zgodzicie, ale do dubbingowania Gwiezdnych Wojen pasuje tylko jedno słowo – profanacja.

Zapraszam także do obejrzenia zwiastuna serialu, który prezentuje się smakowicie.

Uaktualnienie, pojawił się 3 minutowy preview serialu pokazujący wspaniale, pełne rozmachu sceny. Zapraszam do obejrzenia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…