Na Złotym kompasie się skończy 0

Wygląda na to, że Złoty kompas położył kolejne tomy Mrocznych materii- bestsellerowej trylogii!

Kolejne tomy Mrocznych materii- bestsellerowej trylogii powieści fantasy dla dzieci autorstwa Philipa Pullmana nie trafią na duży ekran.

Kadr z filmu Złoty komasKadr z filmu Złoty komas

Ekranizacja pierwszego tomu przygód 13-letnię dziewczynki, która może zmienić losy świata, Złoty kompas, nie przyniosła oczekiwanych wpływów ze sprzedaży biletów. W tych okolicznościach producenci z wytwórni Warner Bros nie planują adaptacji kolejnego tomu książek – Magicznego noża.

Informację tę potwierdziła odtwórczyni roli głównej, Dakota Blue Richards. – Wszystko zależy od tego, jak film zostanie przyjęty w Japonii – stwierdziła mała aktorka.

Uroczysta premiera Złotego kompasu odbyła się 27 listopada 2007 roku. Produkcja kosztowała około 180 milionów dolarów. Do tej pory w USA film, krytykowany przez katolików za prezentowanie zimnego świata, pozbawionego nadziei i Boga, zarobił jedynie 70 milionów dolarów.

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

chmielu1972

ten kościół to sie wszędzie w………. niech się sobą zajmą a nie filmami.

globus25

No głupio postąpili moim zdaniem, bo sam jestem ciekaw jak to się by skończyło i jakie dalsze losy by były:/ mogli to zakończyć w tym filmie a nie dawać nadzieję młodszym widzą:)

fizban

no szkoda milo byloby obejzec reszte poniewaz beddzie sie dzialo :D zapraszam do lektury poki co ;)

Proszę czekać…