Jessica Alba ponownie w trójkącie miłosnym 0

W drugiej części obrazu Fantastyczna czwórka tytułowi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z innymi ludźmi obdarzonymi nadprzyrodzonymi mocami. Jessica Alba w wywiadzie udzielonym gazecie USA Today ujawniła szczegóły na temat scenariusza kolejnej części produkcji science-fiction.

– Zdjęcia do Fantastycznej czwórki 2 rozpoczną się w sierpniu – powiedziała gwiazda. – Nasza grupa dowiaduje się, ze na świecie są jeszcze inni ludzie posiadający supermoce. Silver Surfer okaże się być czarnym charakterem. Będziemy się także musieli zmierzyć z innym przeciwnikiem. Moja bohaterka, Susan Storm, ponownie zaangażuje się w trójkąt miłosny i będzie używać mocy, jakich ludzie jeszcze nie widzieli. Jest najpotężniejsza z całej czwórki.

Ekipa będzie pracować na planie w Vancouver. Premierę obrazu zaplanowano na 15 czerwca 2007 roku.

W rolach głównych w pierwszej części wystąpili Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans oraz Michael Chiklis. Produkcja zarobiła w amerykańskich kinach przeszło 154 miliony dolarów i przez 5 tygodni utrzymywała się w pierwszej dziesiątce box office.

Alba niedawno zakończyła zdjęcia do dreszczowca Awake. W planach na najbliższą przyszłość ma także poprowadzenie ceremonii rozdania MTV Movie Awards, która odbędzie się 3 czerwca w Sony Picture Studios w kalifornijskim Culver City.

Jessica AlbaJessica Alba

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

peseq

ona jest niezła::):):)

malinen

mmmm Jessica Alba.. :D

Proszę czekać…