Plakat filmu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów 0

Zaprezentowano oficjalny plakat filmu oraz zdjęcie Asaji Ventress

Lucasfilm na dwa dni przed premierą pełnego zwiastuna do filmu animowanego Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, prezentuje nam oficjalny plakat filmu, który będzie miał światową premierę w Stanach Zjednoczonych 15 sierpnia.

Star Wars: The Clone WarsStar Wars: The Clone Wars

Na frontach wielkiej, międzygalaktycznej wojny pomiędzy dobrem i złem młodsi i starsi fani Gwiezdnych Wojen spotkają swoich ulubionych bohaterów, takich jak Anakin Skywalker, Obi-Wan Kenobi i Padmé Amidala, a także zupełnie nowe postaci, jak padawański uczeń Anakina, Ahsoka. Bezlitośni najeźdźcy – pod wodzą Palpatine’a, Hrabiego Dooku i Generała Grievousa – zamierzają zagarnąć władzę nad galaktyką. Stawka jest wysoka, a los wszechświata Gwiezdnych Wojen znowu spoczywa w rękach nieustraszonych Rycerzy Jedi. Ich śmiałe wyczyny ożywiają dynamiczne bitwy i prowadzą do zaskakujących zwrotów akcji, które wypełniają Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Poza tym zaprezentowano nam także zdjęcie Asaji Ventress, którą to dobrze pamiętamy z serialu animowanego Wojny Klonów. Uczennica Dartha Tyranusa będzie w filmie (i pewnie w serialu) posługiwać się dwoma mieczami świetlnymi jak Anakin Skywalker w Ataku Klonów.

W piątek będzie mieć premierę pełny zwiastun filmu, co na pewno zostanie wam przez nas zaprezentowane .

Premiera w Polsce już 26 września!

Asaji VentressAsaji Ventress

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…