Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów 0

Zanurzenie w
głębię trójwymiaru
z największymi istotami żyjącymi w oceanach!

Już 13 czerwca br. widzowie wszystkich trójwymiarowych kin Orange IMAX w Polsce będą mogli przeżyć niezwykłą podróż w głębię oceanów z najnowszym dziełem Jean-Michel Cousteau: Delfiny i Wieloryby. Trójwymiarowa technologia IMAX i największe na świecie ekrany pozwolą widzom zanurzyć się z ostatnimi kaszalotami, pływać z delfinami i spojrzeć oczami orki na największego rekina białego.

Delfiny i Wieloryby 3DDelfiny i Wieloryby 3D

Film „Delfiny i Wieloryby 3D. Plemiona Oceanów daje niepowtarzalną możliwość poznania podwodnego świata największych żyjących obecnie istot. W trakcie oceanicznej wędrówki widz ma unikalną okazję zanurzyć się w głębię z waleniami i poznać ich życie będąc tak blisko jak to tylko możliwe. Film ukazuje fascynujący podwodny świat jako źródło życia dla całej planety, odkrywając jednocześnie przed widzem prawdę, że jeżeli równowaga biologiczna oceanów zostanie zachwiana, dalsze życie na lądach również nie będzie możliwe.

Walenie, powszechnie znane jako delfiny i wieloryby, pływają w oceanach od milionów lat.

Ostatnie 100 lat niszczycielskiej działalności człowieka wystarczyło, by tym spokojnym zwierzętom groziło całkowite wyginięcie. Pomimo podejmowanych prób ochrony waleni, ta ginąca populacja musi się zmierzyć z największym niebezpieczeństwem – niszczeniem ich środowiska naturalnego i łowisk.

Delfiny i wieloryby zabierają widza w głębię, gdzie może bliżej poznać ginący gatunek kaszalotów, uczestniczyć w zalotach delfinów, asystować w narodzinach młodego humbaka i razem z orką zapolować na rekina.

Od 13 czerwca Delfiny i wieloryby. Plemiona oceanów można zobaczyć w kinach Orange IMAX w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Łodzi i Poznaniu.

Informacje o kinach Orange IMAX®
Kina Orange IMAX są częścią kin Cinema City. W Polsce funkcjonują w pięciu miastach: Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Łodzi. Na całym świecie kino Orange IMAX® przyciąga miliony widzów – od premiery w 1970 roku odwiedziło je ponad 700 milionów ludzi. W kinie wyświetlane są filmy dwuwymiarowe i trójwymiarowe.

IMAX® jest synonimem innowacyjnej technologii kinowej, dzięki której emitowany obraz zamienia się w niezwykle realistyczny spektakl. Technologia IMAX® należy do najdoskonalszych systemów filmowych na świecie.

W repertuarze Orange IMAX® znajdują się przede wszystkim krótkometrażowe filmy przyrodnicze i popularnonaukowe. Filmy te stanowią doskonałe narzędzie w edukacji dzieci i młodzieży. Program edukacyjny prowadzony przez Orange IMAX® został objęty patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…