Zwiastun Madagascaru 2! 0

Pojawił się pierwszy oficjalny teaser sequela bajki o lwie, żyrafie, hipopotamicy i zebrze

W Madagascarze 2 oczywiście głosy podłoży Ben Stiller, jako Alex, Chris Rock jako zebra Marty, David Schwimmer jako Melman Żyrafa, Jada Pinkett SmithSacha Baron Cohen jako Król Julien, Cedric the Entertainer jako Maurice i Andy Richter jako Mort. jako Hipopotamica Gloria,

Kadr z filmu Madagaskar 2005Kadr z filmu Madagaskar 2005

Z nowych postaci zobaczymy, Berniego Maca jako Zubę, tatę Alexa, Sherri Shepherd jako mamę Alexa, Aleca Baldwina jako Makungę, pretendenta Zuby i Will.i.am jako Moto Moto, lovelas znad wodopoju.

Alex, Marty, Melman, Gloria, król Julien, Maurice i pingwiny znajdują się na Madagascarze. Wymyślają szalony plany wydostania się z wyspy. Z wojskową precyzją, pingwiny naprawiają stary samolot. Będąc w powietrzu, ta niesamowita załoga leci tak długo, by dolecieć do najdzikszego z miejsc, Afryki, gdzie nasi znajomi z zoo spotykają swoich dalekich krewniaków. Afryka wydaje się wspaniałym miejsce, ale czy jest lepszego od zoo w Central Parku?

Teaser choć krótki, to zabawny. Premiera w Stanach 7 listopada, a w Polsce niestety zobaczymy film dopiero 9 stycznia 2009 roku.

Zapraszam do oglądania!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…