Psycholog dla Baldwina 0

Sędzia przewodnicząca procesowi Aleca Baldwina z jego byłą żoną, Kim Basinger, zaleciła badanie psychologiczne, mające na celu sprawdzenie czy aktor może spotykać się częściej ze swoją 10-letnią córką.

Podstawowe pytania dotyczy kwestii czy Baldwin będzie próbował zwrócić córkę przeciwko Basinger. –Sama nie mogę rozstrzygnąć czy takie zdarzenie ma miejsce czy nie – stwierdziła sędzia Maren E. Nelson. – Ktoś wykwalifikowany powinien spędzić czas z Ireland i jej rodzicami, i przeprowadzić odpowiednie badania.

Aktorzy nie pojawili się w sądzie na piątkowej rozprawie. Baldwin ma siedem dni na wyrażenie zgody na spotkanie z psychologiem wskazanym przez sąd. Sędzia może również wyznaczyć innego specjalistę.

W październiku adwokat Basinger stwierdził, że Baldwin cierpi na nieustające problemy emocjonalne i w przeszłości był oskarżony o stosowanie przemocy domowej. W odpowiedzi 48-latek, oświadczył, że 52-letnia Basinger czuje patologiczną potrzebę ustawiania córki przeciwko niemu.

Aktorzy wzięli ślub 19 sierpnia 1993 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córka. W 2000 roku ogłosili separację, a w 2002 rozwiedli się.

Alec Baldwin - kadr z filmu AviatorAlec Baldwin - kadr z filmu Aviator

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…