http://vimeo.com/mironkundzicz

Narkotyki kontra rodzina 0

Ruszyły paryskie zdjęcia do Tout est pardonné, debiutanckiego filmu Mii Hansen-Løve, francusko-duńskiej reżyser. Prace na planie mają się zakończyć 12 lipca.

25-letnia reżyserka, aktorka i dziennikarka, zyskała uznanie krótkometrażowym filmem Apres mure réflexion. Obraz był wyświetlany między innymi w Locarno. Zdobył też nagrodę w Bordeaux w 2004 roku. Potem reżyserowała jeszcze takie krótkie filmy jak Un pur esprit i Offre spéciale.

Marie Christine FriedrichMarie Christine Friedrich

Główne role zagrają Austriaczka Marie Christine Friedrich i Francuz Paul Blain. Na drugim planie zobaczymy Carole Franck, Olivia Ross, młode siostry Carole oraz Victoire Rousseau.

Film opowie o rozstaniu pewnej pary i o konsekwencjach jakie niesie to za sobą 12 lat później. Scenariusz napisała sama reżyserka. Film zaczyna się w 1992 roku. Dwójka trzydziestolatków Victor, Annette oraz ich córka Pamela żyją w Wiedniu. Pomimo tego, że Victor jest uzależniony od narkotyków, rodzina trzyma się razem. Annette wierzy bowiem, że wspólny wyjazd do Paryża poprawi sytuację. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem. We Francji para zrywa ze sobą. Victor zakochuje się i wprowadza do młodej kobiety, która zaopatruje go w narkotyki. Annette znika z ich córką. Dwanaście lat później Pamela odkrywa, że jej ojciec nadal żyje w Paryżu i podejmuje decyzję, że do niego pojedzie.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…