Zwiastun filmu Outlander 0

Pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu science fiction o Vikingach

Próby zrobienia ciekawego filmu o vikingach są poczyniane od dawna, lecz wychodzi im rzadko coś zapadającego w pamięć i kultowego. Ostatni Pathfinder zebrał tragiczne recenzje, a jaki będzie Outlander. Różnica polega tu na tym, że jest to SF o Vikingach.

OutlanderOutlander

Kainan (James Caviezel) jest żołnierzem pochodzącym z innego świata. Jego statek kosmiczny rozbija się pośród norweskich fiordów w czasach panowania Wikingów. Niestety Kainan nie był jedynym pasażerem, któremu udało się wyjść z życiem z płonącego wraku. Krainę zaczyna terroryzować okrutny, żądny krwi drapieżnik. Pokonać go może jedynie Kainan, którego znajomość nowoczesnej techniki, posłuży wprawionym w walkach z bestią Wikingom.

Na pewno duży plusem jest postać Barriego M. Osbourne'a, jednego z producentów trylogii, Władca Pierścieni. Jego ręka, jako producenta, na pewno doda filmowi odpowiedniego ducha. Reżyserem jest kompletnie nieznany Howard McCain.

W filmie grają, James Caviezel, Sophia Myles, Jack Huston, Ron Perlman i John Hurt.

Obraz był pokazywany na tegorocznym festiwalu w Cannes. Z informacją o datach premiery tego filmu jest kiepsko. Wiadomo tylko ze strony polskiego dystrybutora – Monolith – że film będzie miał premierę u nas 12 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…