Zarys postaci z Avatara? 0

Na koszulce ekipy nowego filmu Jamesa Camerona widać zarys postaci kosmity

Oczekiwany z ogromnym zainteresowaniem film Jamesa Camerona. Zrealizowana z niezwykłym rozmachem, (w nowej technice kina trójwymiarowego), opowieść o komandosie, który uwikłany zostaje w wojnę dwóch pozaziemskich cywilizacji.

AvatarAvatar

Głośno mówi się od dawna, że będzie to film, który zrewolucjonizuje kino. Coś na miarę Gwiezdnych Wojen w 1977 roku. Czy okaże się to prawdą, czy tylko chwytem marketingowym, ocenią widzowie w przyszłym roku.

Praktycznie Cameron od czasu Tytanica nie robił filmów, tylko pracował nad rozwojem technologii, tworząc dokumenty i tym podobne.

W obrazie zagrają, Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Giovanni Ribisi, Joel David Moore, CCH Pounder, Peter Mensah, Laz Alonso, Wes Studi, Stephen Lang i Matt Gerald.

Za muzykę odpowiada współpracownik Camerona przy Tytanicu, James Horner.

Na koszulce widzimy sylwetkę postaci, którą specjaliści określają mianem Na’vi, kosmitów, zamieszkującej planetę, na którą trafia bohater.

Na’Vi zamieszkują planetę zwaną Pandora. Określa się ich jako humanoidalną rasę, która posiada własny język i kulturę. Posiadają sześć wielbłądzich palców i wygląa przypominający koci. Władają łukiem i strzałami.

Trzeba z niecierpliwością oczekiwać pierwszego zwiastuna. Premiera 18 grudnia 2009 roku.

Sylwetka postaciSylwetka postaci

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…