Dwa plakaty filmu braci Coen 0

Pojawiły się dwa plakaty filmu Tajne przez poufne z gwiazdorską obsadą

Promocja nowego filmu braci Coen trwa. Niedawno dystrybutor Best Film ustalił oficjalny polski tytuł. Nie jest to, jak można było pomyśleć, Zniszczyć po przeczytaniu!, tylko Tajne przez poufne.

Osbourne Cox (John Malkovich) jest tajnym agentem CIA starającym się nie stracić zajęcia. Nie dość, że jego praca i małżeństwo zmierzają ku niechybnej katastrofie, to ma jeszcze problemy z alkoholem. Harry Pfarrer (G. Clooney) jest szeryfem w ministerstwie skarbu, ale nie może sobie poradzić ze swoją próżnością. Do jego licznych hobby, zaliczają się między innymi: internetowe randki za plecami żony, konstruowanie zabawek erotycznych według własnych pomysłów, nie wspominając o sypianiu z nieszczęśliwą żoną Osbourna. Kiedy Ozzie zostaje wyrzucony z CIA, postanawia opisać wszystko co tylko wie, nie zdając sobie sprawy z tego, że tak naprawdę wie bardzo niewiele.

Zobaczymy Brada Pitta, George 'a Clooneya, Johna Malkovicha, Frances McDormand i Tildę Swinton. Reżyserami i scenarzystami oczywiście są Ethan i Joel Coen.

Film zobaczymy w naszych kinach 24 października 2008 roku.

Tajne przez poufneTajne przez poufne Tajne przez poufneTajne przez poufne

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…