Reżyser o Zmierzchu Tytanów 0

Louis Leterrier mówi o swojej wizji remake’a klasycznego filmu

Louis Leterrier (niedawno The Incredible Hulk) będzie reżyserem remake’a filmu Clash of the Titans. To wiadomo od dawna. We francuskim wywiadzie, mówi o swojej wizji, o tym, że wychował się na tym obrazie, na Gwiezdnych Wojnach i Indiana Jonesie. Twierdzi, że to nie będzie remake jako taki, ale po prostu nowa wersja, tak jak było to w przypadku Hulka. Nadal będzie to opowieść o Perseuszu, ale pokazana trochę inaczej.

Louis LeterrierLouis Leterrier

Zdementował twierdzenia dziennikarzy, jakoby film miał być robiony tą samą techniką co 300. Dodał, że będzie to normalnie kręcony film z dużym budżetem. Często mówiąc o nowej wersji odnosił się do Gwiezdnych Wojen i mitologii. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ autorem scenariusza jest świetny Lawrence Kasdan, scenarzysta Imperium Kontratakuje.

Stwierdził, że w oryginale nie było Utarczki Tytanów samej w sobie. Tego nie widzieliśmy, a według niego, zobaczymy to w nowej wersji. Oczywiście postać Krakena pojawi się, ale może wyglądać trochę inaczej.

Co do obsady, to jeszcze nic się nie ruszyło, dopiero zaczął pracę z scenariuszem, a jako że lubi dużo słuchać opowieści o Gwiezdnych Wojnach od Kasdana, trwa to, póki co, trochę dłużej.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…