Philip Seymour Hoffman o wojnie i diabłach 0

Philip Seymour Hoffman dołączy do Julii Roberts i Toma Hanksa w dramacie Charlie Wilson’s War. Aktor wystąpi również w głównej roli w filmie Sidneya Lumeta Before the Devil Knows You’re Dead.

Reżyserem Charlie Wilson’s War jest Mike Nichols. Producentami będą Hanks i Gary Goetzman. Aaron Sorkin napisał scenariusz na podstawie książki George Crile. Historia traktuje o komunizującym kongresmanie i agencie CIA, który próbuje uzbroić partyzantów gotowych walczyć z armią radziecką w Afganistanie na początku lat 80. Hoffman zagra agenta CIA. Zdjęcia rozpoczną się w październiku br.

Aktor pojawi się wcześniej na planie thrillera Before the Devil Knows You're Dead. Film opowiada o braciach, którzy próbują obrabować sklep jubilerski własnych rodziców. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. W obsadzie znaleźli się jużEthan Hawke, Albert Finneyi Marisa Tomei. Zdjęcia będą kręcone w Nowym Jorku w przyszłym miesiącu. Scenariusz napisali: Lumet, Kelly Masterson i Austin Chick. Michael Cerenzie jest producentem obrazu.

Hoffman został w tym roku uhonorowany Oscarem za tytułową rolę w Capote, dramacie o słynnym pisarzu i jego pracy nad książką Z zimną krwią. Aktor wystąpił ostatnio w Mission: Impossible III. Aktualnie pracuje na planie niezależnego komediodramatu Tamary Jenkins The Savages z Laurą Linney.

Capote /UIPCapote /UIP

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…