Peter Berg reżyserem Herculesa 0

Twórca Hancocka opowie o nowych przygodach mitycznego herosa

Peter Berg ostatnio pnie się do góry po drabinie sukcesu jako reżyser. Znany jest z takich filmów jak Gorzej być nie może, Witajcie w Dżungli, czy ostatnio doceniane Królestwo i hit z Willem Smithem, Hancock. Reżyser dostaje coraz to większe projekty. Ostatnio informowaliśmy, że zajmie się nową adaptacją Diuny Franka Herberta, co przy jego podejściu i talencie, gdy studio daje mu wolność, może wyjść w końcu niesamowity film na podstawie kultowej książki. Współproducentami będzie syn pisarza Brian Herbert i Kevin J. Anderson, który wspólnie pisali kilka powieści w świecie Diuny. Skoro tacy ludzie już są zamieszani w tworzenie nowej ekranizacji, to można mieć nadzieję na coś wielkiego.

Hercules: The Thracian WarsHercules: The Thracian Wars

Teraz reżyser zajmie się też postacią mitologicznego Herkulesa dla studia Universal.

Będzie producentem i reżyserem obrazu pod tytułem Hercules: The Thracian Wars. Jest to koprodukcja Spyglass Entertainment, Film 44 Berga i Radical Pictures. Spyglass i Universal będą współfinansować film.

Ryan Condal napisze scenariusz na podstawie serii komiksów autorstwa Steve’a Moore’a, które pojawiły się w maju dzięki Radical Publishing.
Jonathan Glickman, Roger Birnbaum i Gary Barber będą produkować razem z Bergiem i jego wspólniczką z Film 44, Sarą Aubrey, a Barry Levinebędzie produkować poprzez Radical. Jesse Berger będzie producentem wykonawczym.

Według Levine’a przekonało ich to, że postać jest bardziej człowiekiem niż bogiem. Z wewnętrznym konfliktem i szukającym odkupienia.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…