Say hello to my little friend ;>

Kolejne zdjęcia Strażników 0

Magazyn Empire publikuje nowe zdjęcia do filmu Watchmen na podstawie komiksu Alana Moore’a

Film powstał na podstawie komiksu Alana Moore’a, a scenariusz opracowali David Hayter i Alex Tse. Obraz reżyserujeZack Snyder. Producentam są Larry Gordon, Lloyd Levin i Deborah Snyder.

EmpireEmpire

Akcja Strażników rozgrywa się w latach 80-tych na Ziemi. Superbohaterowie uznani są powszechnie za banitów i nie mają żadnych praw. Tylko niewielka ich grupa cały czas pracuje dla ludzkości, ale pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. W 1985 r. w tajemniczych okolicznościach ginie Komediant, jeden z członków grupy superbohaterów, która została rozwiązana w roku 1977. Zajmuje się tą sprawą Rorschach, stary kompan, który jest pewny, że śmierć Komedianta nie była przypadkiem, jego podejrzenia potwierdzają się. Wkrótce kolejni superbohaterowie stają się celami tajemniczych zamachów…

Fabuła obrazu rozgrywa się na różnych płaszczyznach czasu. Główny wątek opowiada o wydarzeniach z roku 1985, ale akcja cofa się do roku 1977, a także wcześniej, opowiadając historię alternatywnego świata i jego superbohaterów.

Główne role grają: Carla Gugino, Malin Akerman, Patrick Wilson, Billy Crudup, Jeffrey Dean Morgan, Jackie Earle Haley, Jackie Earle Haley, Matt Frewer oraz Matthew Goode.

RorschachRorschach

!http://gfx1.fdb.pl/tfb7ds(Nite Owl i Silk Spectre II )!

Silk SpectreSilk Spectre

Nite OwlNite Owl

Premiera w Stanach Zjednoczonych 6 marca 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…