Morgan Freeman w szpitalu! 0

AKTUALIZACJA – oficjalnie wieści o stanie zdrowia aktora

Zdobywca Oscara, bardzo poważany, ceniony i lubiany aktor, Morgan Freeman (obecnie widziany w Mrocznym Rycerzu) brał udział w bardzo poważnym wypadku samochodowym w niedzielną noc w północnym Mississippi.

Rzecznik prasowy patrolu autostrady Mississippi, Ben Williams powiedział, że 71-letni Freeman i pasażerka jechali na wschód autostradą 32 w hrabstwie Tallahatchie, kiedy nagle auto zjechało z drogi. Freeman próbował ratować sytuację, lecz zakończyło się to tym, że jego auto parę razy dachowało.

Siły ratunkowe wydostały Freemana i jego pasażerkę z pojazdu rozcinając auto. Według rzecznika oboje zostali przetransportowani drogą lotniczą do regionalnego szpitala w Memphis.

Aktora przyjęto w poniedziałek rano w stanie poważnym, zagrażającym życiu. Stan pasażerki nie jest znany.

Morgan FreemanMorgan Freeman

AKTUALIZACJA:

Dziś oficjalnie ogłoszono, że wczoraj odwiedzili go przyjaciele. W informacjach od nich przekazanyh prasie dowiadujemy się, że Morgan Freeman z tego wyjdzie. Bill Luckett powiedział, że aktor spokojnie odpoczywa, ma parę złamań, nic groźnego dla życia. Dodał, że ma dobry humor, ale wszystko go boli.

Natomiast filmowiec, Paul Saltzman powiedział, że aktor doświadczył złamania ramienia i ręki. Lekarze oceniają, że wyzdrowieje w przeciągu 6-8 tygodnii.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…