Jessica Simpson nie wie jak biegać wolno 0

Każdy kto widział serial Nowożeńcy wie, że Jessica Simpson jest dociekliwą osobą i najrozmaitsze kwestie zaprzątają jej głowę. Ostatnio sen z powiek spędzała jej pewna spraw związana z serialem Słoneczny patrol.

Jessica SimpsonJessica Simpson

Pamela Andersona w filmie ŻyletaPamela Andersona w filmie Żyleta

Przypomnijmy, że w filmowej wersji popularnego serialu Simpson ma zagrać seksowną panią ratownik na Venice Beach w Kalifornii. Artystka chcąc się dobrze przygotować do roli, postanowiła skorzystać z doświadczenia koleżanki po fachu – Pameli Anderson. Na jednym z przyjęć, na którym znalazły się obie panie, z ust Jessiki padło pytanie: W jaki sposób biegaliście tak wolno w początkowej scenie każdego odcinka ?. Anderson, mocno zdziwiona, stanęła jednak na wysokości zadania i grzecznie objaśniła Simpson, że scena pokazywana była w zwolnionym tempie.

W kinowej edycji Słonecznego patrolu pojawią się prawdopodobnie gwiazdy z serialu: Pamela Anderson, Carmen Electra, Erika Eleniak, Yasmin Bleeth i Traci Bingham. Za reżyserię odpowiada Eli Roth. megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

BigGiantHead

……….. nie no, brak słów… Pewnie następne pytanie brzmiało "W jaki sposób udawało wam się w każdym odcinku tak samo zagrać wejściówkę?"

opatrznik

Ale ona jest głupia… eh.;)

Proszę czekać…