Plakat z Madagascar 2 0

Pojawił się nowy plakat z drugiej części hitowej bajki

Pojawił się nowy, Imaxowy plakat z Madagascaru 2.

Madagascar 2Madagascar 2

W Madagascarze 2 powróci oryginalna obsada z pierwszej częsci, więc głosy podłożą Ben Stiller, jako Alex, Chris Rock jako zebra Marty, David Schwimmer jako Melman Żyrafa, Jada Pinkett Smith jakoHipopotamica Gloria, Sacha Baron Cohen jako Król Julien, Cedric the Entertainer jako Maurice i Andy Richter jako Mort.

Z nowych postaci zobaczymy, Berniego Maca jako Zubę, tatę Alexa, Sherri Shepherd jako mamę Alexa, Aleca Baldwina jako Makungę, pretendenta Zuby i Will.i.am jako Moto Moto, jako lovelas znad wodopoju.

Madagascar: Escape 2 Africa jest reżyserowany przez Erica Darnella i Toma McGratha (scenaryszyści i reżyserzy Madagascaru). Producentami są Mireille Soria (Madagascar) i Mark Swift (Bee Movie). Will.i.am będzie współkompozytorem z Hansem Zimmerem.

W sequelu, Alex, Marty, Melman, Gloria, król Julien, Maurice i pingwiny znajdują się na Madagascarze. Wymyślają szalony plany wydostania się z wyspy. Z wojskową precyzją, pingwiny naprawią stary samolot. Będąc w powietrzu, ta niesamowita załoga leci tak długo, by dolecieć do najdzikszego z miejsc, Afryki, gdzie nasi znajomi z zoo spotykają swoich dalekich krewniaków. Afryka wydaje się wspaniałym miejsce, ale czy jest lepszego od zoo w Central Parku?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…