Sigourney Weaver terapeutką 0

Czy będzie wstanie pomóc niezwykłemu prawnikowi? Trzykrotnie nominowana do Oskara Sigourney Weaver wystąpi w jednym z odcinków serialu prawniczego Eli Stone. Wcieli się w role zaufanej terapeutki głównego bohatera.

Trzykrotnie nominowana do Oskara Sigourney Weaver wystąpi w jednym z odcinków serialu prawniczego Eli Stone. Wcieli się w role zaufanej terapeutki głównego bohatera.

Sigourney WeaverSigourney Weaver

Przypomnę, że to nie jedyna gwiazda, która zaszczyci swą obecnością plan tego serialu. W tym samym sezonie zobaczymy także Katie Holmes.Będzie czuła się jak u siebie w domu, ponieważ producent serialu – Greg Berlanti – współpracował z nią już podczas kręcenia innego tasiemca Jeziora Marzeń.

Eli Stone to serial opowiadający historie prawnika, który zajmował się tylko sprawami bogatych klientów. Pewnego razu odkrywa u siebie dar, który pozwala mu widzieć przyszłość. Oczywiście wykorzystuje go na sali sądowej. Będąc na badaniach, lekarz informuje go, że posiada tętniaka mózgu. Szybko łączy swoją chorobę z niecodzienną umiejętnością i dochodzi do wniosku, że musi być to znak od siły wyższej. Zmienia swoje życiowe nastawienie i zaczyna pomagać najbardziej potrzebującym.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…