Wraca projekt Voltrona 0

New Regency ruszyło projekt Voltron: Defender of the Universe na podstawie klasycznego serialu anime z lat 80-tych o gigantycznym robocie. Finansowany będzie przez Ryana Kavanaugh. Mark Gordon i Jordan Wynn są prducentami. Bryan Zuriff jest producentem wykonawczym. W przeciągu tygodnia producenci chcą wybrać reżysera. Scenariusz napisał Justin Marks.

New Regency ruszyło projekt Voltron: Defender of the Universe.

Finansuje Ryan Kavanaugha firma produkcyjna, Relativity Media negocjuje wsparcie projektu. Chcą utrzymać przyzwoity budżet używając tańszej technologii, jak to robili przy filmie 300.

Firma Marka Gordona wciąż ma produkować Voltrona, który jest na podstawie popularnego serialu anime, mającego emisję w Japonii w latach 80-tych.

Mark Gordon i Jordan Wynn są prducentami. Bryan Zuriff jest producentem wykonawczym. W przeciągu tygodnia producenci chcą wybrać reżysera. Scenariusz napisał Justin Marks.

Wersja Marksa jest opisywana jako postapokaliptyczna opowieść umiejscowiona w Nowym Jorku i Meksyku, gdzie pięciu ocalałych po ataku istot pozaziemskich łączą siły i pilotują robota stworzonego z pięciu części w przypominających lwy. Po połączeniu tworzy wielkiego Voltrona, który z wielkim mieczem walczy z najeźdźcami Ziemi.

Kadr z filmu Votron: Obrońca WszechświataKadr z filmu Votron: Obrońca Wszechświata

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…