39 i pół z nowym rokiem 0

Nowe przygody bohatera serialu 39 i pół Darka Jankowskiego (Tomasz Karolak) na wiosnę w TVN.

Serial, który zyskał dużą popularność wśród polskich widzów, powróci na ekrany telewizorów! Niestety, fani muszą się uzbroić w cierpliwość, ponieważ data emisji drugiego sezonu przewidziana jest na wiosnę przyszłego roku. Nie dawano, bo 13 sierpnia ruszyły dopiero zdjęcia.

Czego możemy spodziewać się po nowej serii 12 odcinków? Jak wiadomo, główny bohater – Darek Jankowski – po wielu perypetiach wyszedł na prostą i ułożył sobie życie. Rozkochał na nowo w sobie swoją żonę, odnalazł kontakt z synem, ma prace i dom. Ale czy taki niespokojny duch będzie potrafił to wszystko zatrzymać? Przekonamy się o tym już na wiosnę.

Na pewno zostanie jeszcze rozbudowany wątek syna Darka – Patryka, przed którym matura i egzamin na prawo jazdy. Zobaczymy także nowy zespół, któremu pomoże rozwinąć się nasz główny bohater. Jak zapewniają twórcy serialu – będzie dużo śmieszniej.

Trzon obsady 39 i pół zostanie taki sam tzn. Tomasz Karolak, Daria Widawska, Alan Andersz, Dorota Deląg, Krzysztof Stelmaszyk, Sonia Bohosiewicz, Magdalena Zawadzka, Leonard Pietraszak. W rolach epizodycznych wystąpią wybitni polscy aktorzy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…