"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Paramount tworzy Paramount Famous 0

Studio filmowe Paramount tworzy odrębną jednostkę zajmującą sie produkcją sequeli znanych produkcji, które mają trafić tylko i wyłącznie na rynek DVD

Studio filmowe Paramount Pictures tworzy specjalną część, która będzie zajmowała się tworzeniem sequeli znanych produkcji tej filmy. Część zajmująca się ich tworzeniem ma nazywać się Paramount Famous. Wszystkie kontynuacje stworzone przez tą odrębną jednostkę ma trafić bezpośrednio na DVD.

Na pierwszy ogień pójdzie nowa odsłona przygód z serii Naga Broń. Nie wiadomo, kto miałby zająć się reżyserią ani kto napisze scenariusz. Nie udało się również potwierdzić czy kolejne przygody nieustraszonego policjanta Franka Drebina będą miały podobną obsadę jak wcześniej. Leslie Nielsen zdementował przy tym pogłoski jakoby zaproponowano mu udział w filmie, choć nie wykluczył, iż gdyby taką propozycje dostał nie zagrałby w nim. Tak, więc na razie jest więcej niewiadomych.

Paramount Famous chce również stworzyć sequele do takich filmów jak Drużyna specjalnej troski, Wredne dziewczyny i Ostra jazda. Wszystkie nowe części będą przeznaczone tylko i wyłącznie na rynek DVD.

Naga BrońNaga Broń

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…