Weronika Mars na dużym ekranie 0

Czyżby ten popularny młodzieżowy serial miał swoje ostatnie 5 minut i otrzymał szansę na kinowy debiut?

Jak podają doniesienia, podobno jakiś czas temu twórca serialu Rob Thomas spotkał się z odtwórczynią tytułowej roli Kristen Bell by omówić szanse na stworzenie kinowej wersji Weroniki Mars.

Oboje pozytywnie nastawili się do tego pomysłu, jednak nie wiadomo czy inne obowiązki zawodowe pozwolą im na znalezienie czasu na dodatkowy projekt. Kristen Bell obecnie pracuje na planie Gossip Girl oraz Heroes, z kolei Rob Thomas zaangażowany jest w dwa piloty nowych seriali Cupid i Outrageous Fortune, ale obiecał, że jak się z nimi upora to kinowe przygody młodej pani detektyw będą miały dla niego najwyższy priorytet.

Fani cały czas mnie pytają czy serial jeszcze powróci na ekrany telewizorów. Jest to dla mnie emocjonalna sprawa, jednak nie chcę o niej myśleć cały czas, ponieważ smuci mnie fakt zaprzestania emisji Weroniki – zdradziła sama aktorka.

Czy rzeczywiście są szanse na nakręcenie filmu? Ciężko jednoznacznie stwierdzić opierając się tylko na pogłoskach. Jednak we wszystko zamieszany jest także Joel Silver. A to coś już znaczy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…