Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowe zdjęcia z serialu Amazona ''Fallout'' 0

Dla platformy Amazon Prime Video powstaje odcinkowa adaptacja popularnej gry wideo ’’Fallout’’. Wielu fanów tej serii już nie może doczekać się premiery produkcji. Serwis wiedząc o tym postanowił choć trochę zaspokoić widzów prezentując kilka oficjalnych zdjęć z serialu.

Publikacja fotografii poprzedza pojawienie się wkrótce pierwszego zwiastuna serialu, którego premiera zaplanowana jest na 12 kwietnia 2024 roku.

Akcja gry Fallout toczy się na pustkowiach powstałych po nuklearnej wojnie w 2077 roku. To alternatywna historia, w której inaczej potoczyły się losy po zakończeniu II wojny światowej. Społeczeństwo po wyniszczającej wojnie nuklearnej zmuszone jest szukać schronienia pod ziemią w skarbcach. Ocalali próbują przetrwać, eksplorując amerykańskie pustkowia i broniąc się przed zmutowanymi stworzeniami.

Fabuła serialu Fallout nie jest nam do końca znana. Twórcy zdradzili jedynie, że projekt ten nie jest bezpośrednią adaptacją żadnej z poszczególnych gier. Dostaniemy odrębną historię istniejącą w świecie znanym nam z gier.

Projekt pochodzi od twórców Westworld Jonathana Nolana i Lisy Joy. W serialu występują Ella Purnell jako Lucy, Walton Goggins jako The Ghoul, Kyle MacLachlan jako Hank, Xelia Mendes-Jones i Aaron Moten jako Maximus, a także Moises Arias, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams i Frances Turner.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz

pewnie wyjdzie to samo co z Halo, 3 dobre odcinki reszta blablabla

Proszę czekać…