Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Grzechy sąsiadów'' - nowy serial od 15 grudnia w Polsat Box Go 0

Thriller obyczajowo-kryminalny Grzechy sąsiadów w reżyserii Borysa Lankosza to jedna z jesiennych nowości w Polsat Box Go. Historia o niebezpiecznych, pełnych tajemnic i namiętności relacjach sąsiedzkich jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort '’Nieuwe Buren'’.

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach – Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku.

Grzechy sąsiadów to wybuchowa mieszanka gatunkowa – oprócz głównych wątków kryminalnych i intrygi, są tu elementy obyczajowe i romansu. Historia o wierności, pożądaniu, namiętności i szukaniu siebie – w parze i poza nią. Serial porusza też kontrowersyjne tematy, dotyczące stylu życia, wartości i relacji. Oprócz motywów sąsiedztwa i rozwijającej się więzi Judyty, Szczepana, Ewy i Piotra, ważną rolę odgrywa też trzecie, z pozoru zgodne małżeństwo – Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka). Mur i niechęć, jakie pojawiły się między tymi małżonkami, nieodwracalnie wpłyną na los innych mieszkańców osiedla. W Grzechach sąsiadów tabu i granice są przekraczane, co nie może pozostać bez konsekwencji.

W obsadzie oprócz wyżej wspomnianych są także Dorota Segda, Adam Ferency i Paweł Małaszyński.

Premiera serialu 15 grudnia w Polsat Box Go.

Źrodło: Polsat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…