Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Potworne stworzenie na nowym zwiastunie horroru ''Przeklęta woda'' 0

Blumhouse prezentuje nowy zwiastun horroru Przeklęta woda. Produkcja ta opowiada historie pewnej rodziny, która kupiła dom z można powiedzieć przeklętym basenem.

Opublikowany zwiastun daje nam pogląd na przerażającą istotę, która atakuje pływających w basenie. Jest ona albo jego mieszkanką, bowiem wygląda na kobietę albo nawiedza przydomowy basen.

W filmie Ray Waller, były zawodnik pierwszej ligi baseballu, zmuszony do wcześniejszej emerytury z powodu choroby zwyrodnieniowej, wprowadza się do nowego domu ze swoją zaniepokojoną żoną Eve, nastoletnią córką Izzy i młodym synem Elliotem. Mając nadzieję, że wbrew wszystkiemu uda mu się wrócić do profesjonalnej piłki, Ray przekonuje Eve, że lśniący basen na podwórku nowego domu będzie świetną zabawą dla dzieci i zapewni mu fizjoterapię. Jednak mroczny sekret z przeszłości domu uwolni złowrogą siłę, która wciągnie rodzinę w otchłań nieuniknionego terroru.

Za scenariusz i reżyserię Przeklętej wody odpowiada Bryce McGuire pracując na podstawie swojego filmu krótkometrażowego z 2014 roku. Film prowadzą nominowana do Oscara Kerry Condon jako Ewa, Wyatt Russell jako Ray Waller, Amélie Hoeferle jako Izzy i Gavin Warren jako Elliot. Projekt pochodzi od Atomic Monster i Blumhouse.

Premiera Przeklętej wody 5 stycznia 2024 roku.

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…