Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

''Griselda'' - zwiastun serialu o matce kolumbijskiego kartelu 0

Netflix udostępnił pełny zwiastun miniserialu Griselda, w którym to w kobietę zwaną '’matką chrzestną'’ kolumbijskiego kartelu narkotykowego wciela się Sofia Vergara. Poznaj historię Griseldy Blanco, postaci która w zabójczy sposób połączyła urok osobisty z całkowitym brakiem skrupułów.

Griselda to serial inspirowany życiem Griseldy Blanco, przebiegłej i ambitnej kolumbijskiej businesswoman oraz oddanej matki, która stworzyła jeden z najbardziej dochodowych karteli w historii. Blanco charakteryzowała się zabójczą mieszanką uroku osobistego i niespodziewanej gwałtowności, dzięki czemu była w stanie odnaleźć się zarówno w sprawach rodzinnych, jak i w biznesie, co zapewniło jej przydomek „matki chrzestnej”.

Twórcą serialu jest osoba odpowiedzialna za hitową produkcję NarcosEric Newman. Oprócz niego w realizację Griseldy zaangażowany jest także Ingrid Escajeda, który pełni funkcję producenta wykonawczego i scenarzysty. Poza Vergarą w serialu występują Alberto GuerraAlberto AmmannChristian TappanDiego TrujilloGabriel Sloyer oraz Vanessa Ferlito.

Premiera Griseldy 25 stycznia 2024 roku.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…