Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Tim Burton w znanej lokacji na zdjęciu z planu filmu ''Sok z żuka 2'' 0

Tim Burton reżyser znany z specyficznego i indywidualnego podejścia do filmu, zaprezentował na swoim Instagramie zdjęcie z planu Soku z żuka 2 informując o końcu prac na planie.

Na opublikowanej fotografii widzimy Burtona siedzącego na kanapie w pomieszczeniu przypominającym poczekalnie do zaświatów. Lokacje tą znamy z pierwszego filmu wydanego w 1988 roku.

Zdjęcia do kontynuacji rozpoczęły się w maju tego roku, następnie przerwane zostały przez strajk aktorów. Tydzień po jego zakończeniu ekipa już była na planie.

Michael Keaton powraca jako tytułowy bohater, obok Winony Ryder jako Lydii Deetz i Catherine O’Hara jako Delii Deetz. Dołączają do nich Jenna Ortega, Willem Dafoe, Justin Theroux i Monica Bellucci.

Warner Bros. Pictures wyznaczył datę premiery sequela na 6 września 2024 roku. Sok z żuka 2 podobnie jak oryginał został nakręcony w dużej mierze z użyciem praktycznych efektów specjalnych i ręcznie robionych rekwizytów.

Sok z żuka opowiada historię małżonków Barbary i Adama, którzy po śmierci w wypadku samochodowym powracają na ziemię jako duchy. Zamieszkują w swoim domu. Chcąc pozbyć się jego obecnych lokatorów decydują się skorzystać z usług bioegzorcysty Beetlejuice’a. Fabuła sequela trzymana jest w tajemnicy.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…