Tom Holland wyjawił najnowsze informację o biografii Freda Astaire’a 1

Podczas niedawnego wystąpienia na konferencji prasowej Critics Choice Association gwiazda Spider-Man. Bez drogi do domu, Tom Holland, w końcu udostępnił nowe informacje na temat aktualnego statusu niezatytułowanego filmu biograficznego Freda Astaire’a wyprodukowanego przez Sony Pictures.

kadr z filmu "Spider-Man. Bez drogi do domu"

Holland potwierdził, że projekt jest nadal w fazie rozwoju, ponieważ zespół kreatywny ciężko pracuje nad stworzeniem odpowiedniej historii.

Film jest w trakcie opracowywania. Pisze się scenariusz. Odbywają się spotkania. Jak we wszystkim w branży filmowej, to, czy to się stanie, czy nie, to inna sprawa, ale pracujemy nad tym, jakby to się działo. Mamy nadzieję, że znajdziemy sposób, aby opowiedzieć tę historię, tak jaki trzeba ją opowiedzieć. Bardzo chciałbym ponownie założyć buty do stepowania i wcielić się w tę postać, ale musimy poczekać na rozwój sytuacji.

wyjawił Tom Holland

Fred Astaire był wszechstronnie utalentowanym amerykańskim aktorem, tancerzem, piosenkarzem i choreografem działającym od lat trzydziestych do wczesnych osiemdziesiątych XX wieku. Jest powszechnie uważany za jednego z najwybitniejszych tancerzy w historii kina i zagrał w wielu musicalach, filmach muzycznych i programach telewizyjnych na Broadwayu. Dalsze uznanie zdobył dzięki swoim umiejętnościom stepowania w klasycznych filmach, takich jak Gospoda świąteczna z 1942 r., Parada wielkanocna z 1948 r., czy Wszyscy na scenę z 1953 r.

Film wyreżyseruje Paul King (Paddington) na podstawie scenariusza napisanego przez Lee Halla (Rocketman). Projekt podobno będzie skupiał się wokół więzi łączącej Astaire’a z jego siostrą Adele, która była jego partnerką sceniczną przez ponad 20 lat.

Źrodło: Collider

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Raf_Ael

Brawo Czechu! W końcu da się to czytać. Jak chcesz to potrafisz;) pozdrawiam.

Proszę czekać…