Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zaczarowany świat wzywa! Zobacz zwiastun ''Akademii Pana Kleksa'' 0

Już zaledwie kilka tygodni dzieli nas od jednej z najbardziej wyczekiwanych filmowych premier. Akademia Pana Kleksa w reżyserii Macieja Kawulskiego na ekrany kin trafi 5 stycznia. W oczekiwaniu na tę niezwykłą filmową przygodę prezentujemy zwiastun filmu.

Wyobraź sobie świat, który tworzy nieograniczona niczym wyobraźnia. Świat, w którym możesz poczuć zapach koloru i usłyszeć jego smak. To świat narysowany umysłem dziecka, ale tak jak każdy rysunek ma swoje kontury, tak każdy nawet najpiękniejszy świat ma swoje reguły. Co, jeśli je złamiesz? Ta bajka się dopiero pisze… A piszą ją wybitni polscy aktorzy – m.in. wcielający się w postać Ambrożego Kleksa Tomasz Kot oraz grająca Adę Niezgódkę Antonina Litwiniak. Na ekranie, w roli tajemniczego Doktora, pojawia się również Piotr Fronczewski.

Film przedstawia historię pozornie zwykłej dziewczynki – Ady Niezgódki – która trafia do tytułowej Akademii, żeby poznać świat bajek, wyobraźni i kreatywności. Przy pomocy wybitnego i szalonego pedagoga profesora Ambrożego Kleksa rozwija swoje niesamowite umiejętności, a także wpada na ślad, który pomoże jej rozwikłać największą rodzinną tajemnicę…

Poniżej wspomniany zwiastun:

Scenariusz filmu, na którego podstawie reżyser Maciej Kawulski mógł stworzyć bajkowy świat Akademii Pana Kleksa, napisali Krzysztof Gureczny oraz Agnieszka Kruk. Za produkcję filmu odpowiada Open Mind Production, a za dystrybucję firma Next Film.

Akademia Pana Kleksa do kin trafi 5 stycznia 2024 roku. Dla niecierpliwych przygotowano specjalne seanse przedpremierowe, które rozpoczną się od 25 grudnia.

Źrodło: Next Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…