"Szczęściarz Hank" anulowany. Nie będzie 2. sezonu 0

Po jednym sezonie w AMC serial dramatyczny Szczęściarz Hank prowadzony przez Boba Odenkirka został odwołany. Produkcja nie zyskała takiej popularność na jaką liczyła stacja.

baner promujący serial "Szczęściarz Hank"

Serial emitowany był w stacji AMC przez osiem odcinków, a ostatni epizod sezonu miał premierę w maju. Sieć dodała, że ​​serial pozostanie w serwisie streamingowym AMC+, dzięki czemu nowicjusze i fani nadal będą mogli oglądać produkcję.

Serial toczy się wokół opowieści o kryzysie wieku średniego, której akcja toczy się w Railton College. Historia zostanie opowiedziana oczami Williama Henry’ego Devereaux Jr. (Bob Odenkirk), nieprawdopodobnego przewodniczącego wydziału anglistyki w bardzo niedofinansowanej uczelni w Pensylwanii.

Jesteśmy dumni z serialu i wdzięczni za pracę wszystkim, którzy udostępnili widzom ten wyjątkowy, zabawny i głęboko ludzki serial – od utalentowanego zespołu kreatywnego po naszych partnerów z Sony i oczywiście Boba, Mireille i całą obsadę i ekipę. Niestety nie jesteśmy w stanie kontynuować realizacji drugiego sezonu, ale cieszymy się, że te osiem odcinków istnieje w AMC+ i nadal będziemy znajdować nowych fanów – lub widzów, którzy wracają, aby spędzić więcej czasu z Hankiem, Lily i zabawną obsadą postaci z Railton College.

brzmi oświadczenie AMC

Oprócz Odenkirka w serialu występują Mireille Enos, Olivia Scott Welch, Suzanne Cryer, Diedrich Bader, Sara Amini i Cedric Yarbrough, a także Kyle MacLachlan, Tom Bower i Chris Diamantopoulos. Serial został zaadaptowany i wyprodukowany przez Aarona Zelmana i Paula Liebersteina, a reżyserem jest Peter Farrelly. Producentami wykonawczymi są Odenkirk, Farrelly, Russo, Naomi Odenkirk i Marc Provissiero.

Dodajmy, że serial w naszym kraju wciąż dostępny jest do obejrzenia na HBO Max.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…