Powstanie "Potrójna granica 2" - Charlie Hunnam na pokładzie produkcji Netflixa 0

Charlie Hunnam zdradził, że trwają prace nad kontynuacją filmu Potrójna granica, a aktor potwierdził, że podpisał kontrakt na produkcję nowego filmu.

fragmen plakatu filmu "Potrójna granica"

W niedawnym wywiadzie dla The Mary Sue, aktor krótko opowiedział o przygodowym filmie akcji z 2019 roku. Hunham powiedział, że nie może wiele powiedzieć, ale ujawnił, że podpisał kontrakt na produkcję kontynuacji, którą określił jako "w powijakach".

Nic nie jest gwarantowane, ale niedawno zostałem głównym producentem potencjalnej kontynuacji Potrójnej granicy dla Netflixa. Dlatego pracujemy nad tym. Jest jeszcze w powijakach, ale czuję, że mam dużo więcej do powiedzenia na temat życia personelu wojskowego na emeryturze. Jestem pełen nadziei.

wyjawił Charlie Hunnam

W wydanym pierwotnie w 2019 roku filmie wystąpili Hunham wraz z Benem Affleckiem, Oscarem Isaackiem, Garrettem Hedlundem i Pedro Pascalem jako grupa byłych operatorów Delta Force, którzy spotykają się i planują napad na południowoamerykańskiego przestępcę.

Chociaż nie podano żadnych informacji o zarobkach, film uznano za sukces, a Netflix ogłosił, że w ciągu pierwszego miesiąca od premiery obejrzano go ponad 52 milionów razy.

Źrodło: comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…