widoczny tu i tam. hasam.

Iron Man nawiedzi kina w 2008 roku! 0

W czwartek Paramount Pictures ogłosiło datę premiery jej przyszłego hitu. Kultowy już komiks Iron Man zostanie przeniesiony na duży ekran dokładnie 2 maja 2008 roku!

Za kamerą stanie Jon Favreau, którego ostatni film w Polsce Zathura. Kosmiczna przygoda spotkał się z mieszanymi uczuciami. Jest to pierwszy film przy współpracy studia Marvel'a i Paramount Pictures. Wcześniej Tom Cruise liczył także na to, że dostanie propozycję zagrania w tym filmie, ale póki co nic nie zostało potwierdzone przez producentów.

Iron Man/wikipedia.comIron Man/wikipedia.com

Dla przypomnienia Spider-Man w 2002 roku zarobił w pierwszy weekend 115mln dolarów w USA, tym samym bijąc rekord Box Office'u, a X-men 2 najwięcej zarobił w czasie ze wszystkich filmów wtedy emitowanych, bo aż 86mln dolarów. Czy Iron Man powtórzy sukces kasowy poprzedników? Zobaczymy za niecałe 2 lata.

źródło: yahoo.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

leprechan

variety podalo obszerniejsze info, dzieki za to ;) na yahoo jest to bardzo dwuznaczne :P

Anonimowy

Już wyjasniam, chodzi o to, że film Iron Man będzie miał budżet znacznie mniejsz od tego który ty podałes w swojm poscie, pomyliles się tylko o jakieś 450 mln dolarów :
http://www.imdb.com/title/tt0371746/business
Oczywiescie mozliwe jest ze budżet wzrośnie z 75 mln o jakies kilkadziesiąt miliony :), ale napewno nie bedzie wynosił 525.

a tu masz link, ktory wyjasnia troche na temat 525 mln:
http://www.filmweb.pl/Premiera,,Iron,Mana,,ustalona,na,2,maja,2008,roku%2C2006-06-23,news,News,id=29419

Pozdrawiam

leprechan

z tego co wyczytalem na yahoo to tyle marvel dostal kasy na ten film… wiec nie wiem o co chodzi, moze jakis blad yahoo badz reutersa?

Anonimowy

Budżet napewno nie bądzie wynosił 525 mln, tylko skromne 75 mln (budżet szacowany)

Proszę czekać…