Zwiastun "Knuckles" ujawnia datę premiery spin-offu "Sonica" 0

Paramount wypuścił pierwszy zwiastun Knucklesa, będący zapowiedzią spin-offu SONIC. Szybki jak błyskawica.

kadr z serialu "Knuckles"

Serial który ukaże się 26 kwietnia i będzie dostępny na platformie Paramount+. W serii Knuckles Idris Elba ponownie użycza głosu tytułowemu wojownikowi Echidna, po debiucie tej postaci Sonic 2: Szybki jak błyskawica. W spin-offie Knuckles zgadza się wyszkolić Wade’a na swojego protegowanego i nauczyć go sposobów postępowania wojownika Echidna. Oczekuje się, że akcja rozgrywać się będzie pomiędzy wydarzeniami z kontynuacji a nadchodzącą trzecią częścią, która trafi do kin 20 grudnia 2024 roku.

Knuckles ponownie przemówi głosem Idrisa Elby. Wade’a zaś po raz kolejny sportretuje Adam Pally. Swoje angaże otrzymali także Edi Patterson, Julian Barratt, Scott Mescudi i Ellie Taylor oraz Rory McCann i Tika Sumpter, która jeszcze raz wcieli się w Maddie.

Głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serialu Knuckles jest John Whittington. Odcinek pilotażowy wyreżyseruje Jeff Fowler. Pozostałe zaś wyjdą spod skrzydeł Ged Wright, Brandon Trost, Jorma Taccone i Carol Banker.

Oba pełnometrażowe filmy z serii stały się kasowymi hitami. Zarobiły one ponad 405 milionów dolarów przy łącznym budżecie wynoszącym niecałe 200 milionów. W przyszłym roku do kin wejdzie trzecia część. Jej fabuła nie jest na razie znana.

Źrodło: coming soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…