Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Nowa zapowiedź niezależnego horroru ''Late Night with the Devil'' 0

IFC Films i Maslow Entertainment ujawniły nowy zwiastun niezależnego horrou Late Night with the Devil, którego autorami są australijscy filmowcy Colin i Cameron Cairnes mający na swoim koncie komediowy horror 100 Bloody Acres.

Bohaterem filmu jest Jack Delroy, gospodarz fikcyjnego talk-show z lat 70. XX wieku zatytułowanego '’Night Owls with Jack Delroy'’. Film rzekomo powstał na podstawie ponownie odkrytej taśmy-matki odcinka 6. sezonu serialu, wyemitowanego w Halloween w 1977 roku. Podczas tej transmisji telewizyjnej na żywo dochodzi do zamieszania, gdy Delroy (David Dastmalchian) przeprowadza wywiad z parapsycholog (Laura Gordon) i bohaterką jej ostatniej książki, młodą nastolatką rzekomo opętaną przez diabła (Ingrid Torelli), która jako jedyna przeżyła masowe samobójstwo kościoła satanistycznego. Film nagrany został w stylu found footage.

Obsadę uzupełniają Ian Bliss, Fayssal Bazzi, Rhys Auteri, Georgina Haig i Josh Quong Tart.

Film miał swoją światową premierę w marcu zeszłego roku na South by Southwest i zebrał entuzjastyczne recenzje. Wyświetlony został także na wielu innych festiwalach, zdobywając nagrodę i nominacje na Catalonian International Film Festival. Jego polska premiera nie jest niestety na razie znana.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…