Gaten Matarazzo ze "Stranger Things" uważa, że 5. ​​sezon powinien zabić więcej ludzi 0

Gwiazda Stranger Things, Gaten Matarazzo, ma nadzieję, że nadchodzący piąty sezon serialu będzie znacznie bardziej brutalny niż jakikolwiek poprzedni.

kadr z serialu "Stranger Things"

W przemówieniu podczas niedawnego występu na MegaCon Orlando Matarazzo został zapytany, czego ma nadzieję zobaczyć w nadchodzącym sezonie. Co zaskakujące, gwiazda chce, aby więcej postaci nie przetrwało.

Może to zabrzmieć zawile, ale powinniśmy zabić więcej ludzi. Ten serial byłby o wiele lepszy, gdyby stawka była znacznie wyższa, bo w każdej chwili każdy z tych dzieciaków może kopnąć. Czuję, że wszyscy jesteśmy zbyt bezpieczni.

wyjawił Gaten Matarazzo

Chociaż zabijanie postaci nie jest obce Stranger Things, główna obsada pozostaje stosunkowo bezpieczna przez cały czas swoich przygód. Matarazzo nie jest jedynym członkiem obsady, który uważa, że ​​niektóre postacie powinny odejść. Jego koleżanka z planu, Millie Bobby Brown, powtórzyła jego sentyment do The Wrap z 2022 roku, żartując, że obsada stanie się zbyt duża w sezonie 4.

Premiery finałowego sezonu nie doczekamy się jednak zbyt szybko. Sama produkcja ma potrwać około roku, potem postprodukcja. Tak więc debiutu nie spodziewajcie się wcześniej niż w drugiej połowie 2025 roku.

Źrodło: CBR

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…