Porzucone dziewczyny i tajemniczy morderca w zapowiedzi "My Bloody Galentine" 0

Prezentujemy zwiastun My Bloody Galentine, nadchodzącego oryginalnego horroru Tubi. Premiera filmu odbędzie się we wtorek, 13 lutego na platformie.

fragment plakatu filmu "My Bloody Galentine"

Obie niedawno zostały singlami i radzą sobie z tym na zupełnie różne sposoby. Połączone złamanym sercem dziewczyny postanawiają dokonać satysfakcjonującej zemsty na swoich byłych, planując nowy wieczór z okazji Galentynek. Ale szybko okazuje się, że nie jest to tak zabawne ani komediowe jak w filmach, gdy ich byli partnerzy zaczynają pojawiać się martwi wkrótce po tym, jak dokonały zemsty! Prowadzi dziewczyny do odkrycia, że ​​jakiś obłąkany zabójca o promiennej cerze chce je dopaść…

My Bloody Galentine wyreżyserowała Traci Hays, a scenariusz napisała Eliza Hayes Maher. Został wyprodukowany przez Ricka Benattara i Nigela Thomasa ze zdjęciami Vince’a Knighta.

W rolach głównych występują Ella-Rae Smith jako Jadyn Cummings, Cassie Clare jako Brandi, Miriam-Teak Lee jako Alex, Victoria Ekanoye jako Dominique, Kwaku Mills jako Tristan, Andira Crichlow jako Gizelle, Sam Barrett jako Brett, Carl Spencer jako Ray i Bernardo Tuccillo jako Miguel.

Źrodło: coming soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…