Znamy datę premiery 4. sezonu hitowej serii "The Boys" 1

W końcu ujawniono datę premiery czwartego sezonu The Boys i wygląda na to, że fani będą mogli obejrzeć najnowszy sezon na początku lata.

kadr z serialu "The Boys"

Post z oficjalnego konta The Boys na Twitterze ujawnił nowy plakat 4. sezonu wraz z datą premiery. Nowe epizody pojawią się w Prime Video w czwartek, 13 czerwca, w dniu premiery pojawią się trzy odcinki, a następnie otrzymamy cotygodniowe emisje odcinków, aż do 18 lipca.

W sezonie czwartym świat jest na krawędzi. Victoria Neuman jest bliżej niż kiedykolwiek Gabinetu Owalnego i znajduje się pod muskularnym kciukiem Homelandera, który umacnia swoją władzę. Butcher, któremu pozostały zaledwie miesiące życia, stracił syna Becci i pracę lidera The Boys. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek, więc muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno.

plakat The Boys

W obsadzie sezonu 3 znaleźli się Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso, Chace Crawford, Tomer Capone, Karen Fukuhara, Nathan Mitchell, Colby Minifie, Claudia Doumit i Jensen Ackles .

Źrodło: Prime Video

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…