Ruszyły prace nad "Superman: Legacy" - ekipa w komplecie na zdjęciu 0

Reżyser Superman: Legacy James Gunn opublikował zdjęcie zza kulis produkcji, ujawniając, że odbyło się to zaraz po przeczytaniu przez obsadę scenariusza filmu DC Universe.

fragment okładki komiksu

Na Instagramie Gunn zamieścił swoje zdjęcie z obsadą Superman: Dziedzictwo z podpisem: Po przeczytaniu stołu z obsadą #Supermana. Eve, Mr. Terrific, Superman/Clark, Otis, Lex, producent Peter Safran, Jimmy, Metamorpho, Lois, Hawkgirl, ja, Guy, Inżynier – wszyscy razem po raz pierwszy! Co za wspaniały dzień.

Tytułową rolę w Superman: Legacy zagra David Corenswet, a w Lois Lane wcieli się Rachel Brosnahan, gwiazda Wspaniałej pani Maisel. Dołączają do nich Nicholas Hoult, Skyler Gisondo, María Gabriela De Faría, Sara Sampaio, Isabela Merced, Nathan Fillion, Edi Gathegi, Anthony Carrigan i nie tylko. Premiera filmu zaplanowana jest na 11 lipca 2025 roku.

Superman: Legacy opowiada historię podróży Supermana mającej na celu pogodzenie kryptońskiego dziedzictwa z ludzkim wychowaniem jako Clark Kent z Smallville w Kansas . Jest ucieleśnieniem prawdy, sprawiedliwości i amerykańskiego stylu życia, kierując się ludzką dobrocią w świecie, który uważa dobroć za przestarzałą.

Źrodło: Instagram

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…