Koszmarny rejs w zwiastunie thrillera "Coś w wodzie" 0

Coś w wodzie to thriller o grupie przyjaciółek, których niewinny rejs po otwartym morzu zmienia się w koszmar za sprawą ataku drapieżnych rekinów. Prezentujemy zwiastun.

kadr z filmu "Coś w wodzie"

Cierpiąca na traumę po dramatycznym wydarzeniu z przeszłości Meg (Hiftu Quasem) długo zastanawia się, czy wziąć udział w ekskluzywnym, organizowanym w rajskich plenerach ślubie koleżanki Lizzie (Lauren Lyle). Ostatecznie jednak przybywa na Karaiby, mając za towarzyszki Cam (Nicole Rieko Setsuko), Ruth (Ellouise Shakespeare-Hart) oraz dawno niewidzianą przyjaciółkę Kaylę (Natalie Mitson). Kiedy kobiety postanawiają udać się w samotny rejs łodzią, nie przeczuwają, że idylliczna podróż zmieni się w zaciętą walkę o przetrwanie. Wkrótce, zdane tylko na siebie i dryfujące na otwartym morzu, będą zmuszone zmagać się nie tylko ze skrajnym wycieńczeniem, ale też atakami rekinów-morderców. Czy mają jakikolwiek szanse w starciu z drapieżnikami, z których natura uczyniła prawdziwe maszyny do zabijania?

W głównych rolach występują Hiftu Quasem, Lauren Lyle, Natalie Mitson, Nicole Rieko Setsuko i Ellouise Shakespeare-Hart. Za reżyserię odpowiada debiutująca w produkcji fabularnej Hayley Easton Street, a scenariusz filmu jest dziełem Cat Clarke – autorki entuzjastycznie przyjętej przez widownię i krytykę ekranizacji powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta Dobry omen.

Thriller trafi do naszych kin wod 22 marca roku.

Źrodło: Kino Świat

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…