Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Bill Skarsgård narzędziem do zabijania w zwiastunie filmu ''Boy Kills World'' 0

Wytwórnie Lionsgate i Roadside Attractions opublikowały zwiastun swojego szalonego filmu akcji Boy Kills World z Billem Skarsgardem w roli głuchoniemego mężczyzny wyszkolonego do zabijania.

Bill Skarsgard, ''Boy Kills World''

Niemiecki reżyser Moritz Mohr wyreżyserował film, a Sam Raimi i Roy Lee zajęli się produkcją filmu, który zyskał ogromny rozgłos po zeszłorocznej premierze na Festiwalu w Toronto, gdzie zebrał solidne recenzje.

Bill Skarsgard wciela się w Boy’a, głuchoniemego chłopca z bujną wyobraźnią. Kiedy jego rodzina zostaje zamordowana przez Hilde Van Der Koy, obłąkaną matriarchę skorumpowanej postapokalitycznej dynastii, on sam ucieka do dżungli i zostaje przeszkolony przez tajemniczego szamana. Dzięki temu staje się śmiercionośnym narzędziem i wyrusza na krwawą rzeź.

Obsadę uzupełniają Famke Janssen jako Hilda Van Der Koy, Jessica Rothe jako June 27, Andrew Koji jako Basho, Michelle Dockery jako Melanie Van Der Koy, Yayan Ruhian jako Mentor, Isaiah Mustafa jako Benny, Sharlto Copley jako Gideon Van Der Koy i Brett Gelman jako Glen Van Der Koy.

Premiera filmu Boy Kills World w USA 26 kwietnia. Polska data debiutu nie jest jeszcze znana.

Źrodło: Dark Horizons

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…