Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Eva Longoria dołącza do obsady 4. sezonu ''Zbrodni po sąsiedzku'' 1

Powiększyła się już gwiazdorska obsada hitowego serialu Hulu Zbrodnie po sąsiedzku. Angaż w czwartym sezonie otrzymała Eva Longoria.

Eva Longoria, ''Nawiedzona narzeczona''

Longoria to gwiazda Gotowych na wszystko. Wystąpiła także w familijnym Dora i Miasto Złota oraz komedii Nawiedzona narzeczona. W czwartym sezonie otrzymała powtarzającą się rolę, tym samym zobaczymy ją w więcej niż jednym odcinku serialu. Nie zdradzono niestety szczegółów dotyczących postaci w jaką się wcieli. Wiemy jedynie, że jej bohaterka będzie integralną częścią zwrotów akcji śledztwa w czwartym sezonie.

Bohaterami Zbrodni po sąsiedzku są trzej samozwańczy fani zagadek kryminalnych – Charles-Haden Savage, Oliver Putnam i Mabel Mora. Wcielają się w nich Steve Martin, Martin Short i Selena Gomez. Gdy w nowojorskim apartamentowcu, w którym mieszkają dochodzi do morderstwa postanawiają oni rozwiązać jego zagadkę. W trzeciej serii starali się rozwiązać tajemnicę śmierci Bena Glenroy’a, aktora który padł martwy w trakcie odgrywania swojej postaci na deskach Broadway’u.

Sezon czwarty skupi się na rozwiązaniu sprawy morderstwa Sazza Patakiego (Jane Lynch). Dalsze szczegóły dotyczące historii i postaci nowego sezonu są owiane tajemnicą, choć wiemy, że w ramach sezonu nasi bohaterowie odwiedzą Los Angeles, aby potem powrócić do Arconii.

Do swojej roli w czwartej serii powróci Meryl Streep, która będzie kontynuować rolę Loretty. Kobiecie w kwiecie wieku udało się zadebiutować w sztuce Putmana, a do tego go w sobie rozkochać. W obsadzie jest także Molly Shannon jako wpływowa bizneswoman z Los Angeles.

Data premiery 4. sezonu Zbrodni po sąsiedzku nie jest jeszcze znana.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…