Twórca serialu "Fallout" twierdzi, że będzie to w zasadzie nowa część gry 0

Producent wykonawczy serialu Fallout, Jonathan Nolan, powiedział, że swoboda zapewniona projektowi sprawia wrażenie, jakby to był Fallout 5.

kadr z serialu "Fallout"

W najnowszym numerze magazynu Total Film pojawił się wywiad z Nolanem, w którym wspomina on o rozmowach z Toddem Howardem z Bethesdy, podczas których zdecydowano, że serial będzie miał swoją własną kanoniczną przestrzeń w świecie Fallouta i w związku z tym mówi się, że jest to prawie jak Fallout 5.

W mojej karierze Fallout najbardziej przypomina pracę, którą wykonaliśmy przy adaptacji Batmana, gdzie w uniwersum Batmana jest tak wiele historii do opowiadania, że ​​nie ma jej kanonicznej wersji, więc możesz wymyślić własną. Każda z gier [Fallout] to osobna historia – inne miasto, inny bohater – w ramach tej samej mitologii. Nasza seria jest powiązana z grami, tak jak gry są ze sobą powiązane. To prawie jak Fallout 5. Nie chcę, żeby zabrzmiało to arogancko, ale to po prostu nieinteraktywna wersja tego, prawda?

wyjawił Jonathan Nolan

Fallout zadebiutuje w Prime Video 12 kwietnia 2024 r.

Projekt pochodzi od twórców Westworld Jonathana Nolana i Lisy Joy. W serialu występują Ella Purnell jako Lucy, Walton Goggins jako The Ghoul, Kyle MacLachlan jako Hank, Xelia Mendes-Jones i Aaron Moten jako Maximus, a także Moises Arias, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams i Frances Turner.

Przypomnijmy, że Fallout to seria gier RPG, która rozpoczęła się w 1997 roku. Akcja rozgrywa się w postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych inspirowanych latami 50. XX wieku i stawia graczy w roli różnych wędrowców i ocalałych, swobodnie przemierzających amerykańskie pustkowia pełne mutantów, napromieniowanych zwierząt i bandytów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…